Pre vydavateľov


Tento blog sa pre mňa stal priestorom na sebavyjadrovanie. Uverejňujem na ňom svoje recenzienázory na knihy a knižné novinky, anotácie(prebrané zo zadných častí knihy, alebo z Martinus.sk či z iných internetových obchodov- v týchto prípadoch vždy uverejňujem hypertext na príslušnú lokalitu; obrázky sú prebraté z web stránok prístupných cez google a vždy sú vložené pomocou web adresy- pokiaľ nejde o moju vlastnú tvorbu), články, meme a knižné výzvy a občas len tak nejaké "žvásty".

Každopádne ním chcem poskytnúť čitateľom aspoň aký-taký pohľad pod pokrievku aktuálnej zostavy YA kníh (young- adult) kníh na trhu. Tento žáner nie je u nás ešte taký rozšírený, ako by sme si my všetci "milovníci YA" priali a preto dúfam, že aj môj blog prispeje k rozšíreniu povedomia o tejto krásne a zložke sveta kníh.
Ukážka

No môj blog sa netýka len kníh YA, ale aj všetkých tých, ktoré len chytím do rúk, prejdem popri nich, alebo ma skrátka zaujmú inak. Jednoducho a stručne, patrí knihám akéhokoľvek žánru a zamerania, veľkosti, staroby či novoty,...

Recenzie, ktoré na blogu uverejňujem sú výsledkom môjho uvažovania nad knihou. Nie vždy sú pozitívne a nie vždy je v nich kniha chválená, ale snažím sa ich písať objektívne a zachytiť v nich čo najviac z knihy samotnej (nie spojlery, samozrejme).

V prípade, že máte záujem o prečítanie a následnú recenziu knihy, ktorú ste vydali, prosím ozvite sa cez mail uverejnený nižšie, aleboprostredníctvom komentárov.
Ako protihodnotu za zaslanie recenzného výtlačku vám poskytnem mnou napísanú recenziu. Nemôžem zaručiť je pozitivitu z mojej strany alebo zo strany pozorovateľov, ale pokúsim sa o čo najväčšiu objektivitu, zasadenie vlastného názoru a samozrejme profesionalitu.
Samozrejme som otvorená aj iným druhom kooperácie. Môžete mi napríklad zaslať pripravovaný edičný plán, ktorý následne zverejním na blogu a tým vám spravím reklamu.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu ma prosím kontaktujte na: Dominika.Spodniakova@gmail.com

DomiLondon