piatok 4. novembra 2011

Tešte sa na INTERVIEW!!!

Nuž, asi nie je správne, že som to vyklopila takto narovinu Mala by som asi spočiatku dávať nejaké indície a tak... držať vás v napätí a vzrušení z toho čo príde, ale to nie je môj štýl. A chcem, aby ste sa tešili spolu so mnou. Ja osobne som z toho, čo sa vám chystám vyzradiť celkom mimo. Vážne.


Takže... Pripravení?!
Blog  Welcome to the world of books čoskoro zverejní svoje prvé interview. Ale nie len tak nejaké. S osobnosťou globálneho slovenského rázu vo sfére YA literatúry. S osobnosťou, ktorá kope slovenskej mnádeže v poislednom čase ukázala, že niečo také ako YA vôbec existuje. S osobnosťou, ktorá priniesla západný žáner literatúry k nám a obohatila tak slovenskú chudobnú knižnú tvorbu.

O kom hovorím?
O MIROSLAVE VARÁČKOVEJ!!!
Presne tak.  Slovom UNBELIEVABLE, ale je to tak.

Pýtate sa kto to je (to nemyslíte vážne?!)?
Je to mladá Slovenská spisovateľka, ktorej debut vyšiel v roku 2009. A jej knihy sú stále jedny z najžiadanejších u nás. Je autorkou kníh ako Anjeli noci, Sprevádzačka, O lásku sa neprosí a ešte teplého, z tlačiarenského lisu len nedávno vytiahnutého klenotu s názvom Prežila som svet (a ešte niekoľkých ďalších).
A presne s touto osobnosťou si budete môcť na mojom blogu prečítať rozhovor.
Už čoskoro.

Ak máte nápady na otázky, píšte, komentujte... JE to skvelá príležitosť a nechcem ju len tak premárniť. Preto, ak vás čokoľvek napadne, dajte mi vedieť.
Zatiaľ sa majte.
XOXO
DomiLondon

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára