sobota 9. marca 2013

GODZONE konferencia- Kultúra kráľovstva

Drahí moji najdrahší, 
dni sú mi prikrátke. Verte mi, je to tak. 24 hodín je pramálo na všetko v čom teraz nachádzam srdce, čo mi robí radosť.... a ani na povinnosti bakalárskeho študenta, Na tie tiež nie. Ale som šťastná. Veruže som, pretože vidím ako sa všetko mení. Vidím to na vlastné oči. Ako keď kamerujete kvitnutie kvietka a potom si to na videu zrýchlite. PResne tak vidím, ako sa mení myslenie ľudí okolo mňa, rodičov, postoje decák s ktorými som, ako sa mení kultúra na Slovensku. A to ma dostáva do kolien, Vertie mi.
Viete, ale... nie som sebec.... aspoň sa nim snažím nebyť, takže k vám prichádzam s ponukov.
Pre všetkých vás, ktorí ste zažili GODZONE TOUR 2012, ale aj pre tých, ktorí ste ho nezažili, pre vás, cukrárov, drevorubačov, čundrákov, dobrodruhov či minozemšťanov mám skvelú vec. 
Pozvánku.Tututruuuu.
Nastražte uši, zbystrite zrak, stlačte printscreen ak si nie ste schopní zapamätať nasledujúce informácie, pretože budú fakt:

  1. dôležité
  2. parádne
Nuž, pozývam vás na GODZONE konferenciu 2013. Bude to veľkolepé. Kultúra kráľovstva prenikne na zem a my budeme pri tom. Nie, vlastne my budeme tí, ktorí ju na zem stiahnu. Nie je to fantastické? Je!!!!
Nuž, tak sa prihláste, poďte a v Ružomberku sa vidíme. 
Staňme sa tími, ktorí budú meniť svet
Staňme sa tími, ktorí budú konečne jednaž ako deti Kráľa!
Juchacha

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára